2 Aralık 2010 Perşembe

Ranforce nevresim aslında ne demek?Nevresim takımlarında nedense ranforce nevresim takımı diye bir kategori oluşmuş ve özellikle hanımlar arasında bu tabir kolay bir şekilde kabullenilmiştir. Peki aslında nedir bu "ranforce nevresim takımı" nın özelliği?

Eğer siz ekonomikliği ve kaliteyi bir arada arıyorsanız tam size göre bir tercih. Ranforce nevresimler, kumaş yüzeyindeki ipliklerin oluşturduğu doku ile hava geçirgenliği yüksek, tamamen doğal bir hammadde olan %100 pamuktan yapılmış, çevreye dost ürünlerdir. İpliklerin birbirleri ile yaptığı bağlantı birebirdir.(Biz buna bezayağı da diyebiliriz bir mühendislik tabiri olarak =)Doğaya ve insan sağlığına zararlı herhangi bir madde içermezler. Yıkama talimatlarına uygun olarak yıkandığında renkler canlılığını uzun süre korurlar. Kumaş 57 tel iplikten üretilir.

İşte size ranforce gerçeği! Bir tekstilpasaji.com klasiği.

5 yorum:

 1. severek kullandığım bir ürün ,emeğinize sağlık...

  YanıtlaSil
 2. ranforce ye aynı zamanda pamuklu penye diyebilirmiyiz

  YanıtlaSil
 3. Merhabalar; ranforce'ye pamuklu penye diyemeyiz. Ranforce bir kumaş türüdür. Pamuklu da olabilir polyester de olabilir. Penye iplikten üretilen Ranforce kumaş da olabilir tabiiki. Ancak her pamuklu penye Ranforce kumaş değildir.

  YanıtlaSil
 4. KUPON ve SOLEY marka nevresim takımlarını
  http://www.akcapazar.com/Nevresim-Takimi,LA_305-2.html
  adresinden ulaşabilirsiniz

  YanıtlaSil
 5. burdaki yazıda detaylı bir şekilde analatılmış
  https://evvesen.com/blog/ranforce-kumas-nedir-ranforce-nevresim-takimi-alirken-nelere-dikkat-edebilirim

  inceleme fırsatınız var ise bakın

  YanıtlaSil